Школа моделей - "Grace Model House"
     Виховати дівчинку - справжньою леді, а хлопчика - справжнім джентльменом — основна мета школи "Grace Model House"

                      

     Протягом навчального року діти беруть участь у різних заходах як у Луцьку, так і за його межами. Наші вихованці вже відвідали міжнародні покази у Києві, Львові, Одесі.


Ми ввели нові напрямки навчання, вибирайте, що вам до душі:

 

1. Я - модель;

2. Я - актриса/актор;

3. Fashion журналістика (Я - ведучий/телеведуча);

4. Дитяча група 4-6 років та 7-9 років;

5. Я - дизайнер;

6. Я - модель XL/35+.


     

     Для нас модель — це людина, яка на рівні із зовнішніми модельними якостями має внутрішню красу. Саме тому ми розвиваємо в наших моделях кращі якості, вчимо їх не тільки бути в найкращій фізичній формі, а й розвиватися розумово, збільшувати культурний рівень, бути відповідальними, пунктуальними, акуратними, відкритими та гуманними.

 

     Навчання школи моделей “Grace Model House” полягає в тому, щоб виховати дівчинку - справжньою леді, а хлопчика - справжнім джентльменом, які будуть гарними, розумними, успішними.

     Ми допомагаємо отримати знання, як гарно виглядати, завжди почуватися на висоті та бути впевненим у собі абсолютно всім нашім вихованцям.

      Основна мета школи – навчити володіти своїм тілом, мати гарну поставу, правильно доглядати за собою, як долати свої комплекси та невпевненість, розвинути творчі здібності, відчуття стилю та мистецтва.

 

     Якщо визначати, що конкретно дає навчання в модельній школі вашій дитині, то:

 

   ✅ ДЕФІЛЕ — навчає правильній ході та формує в дитячі роки гарну поставу.

 

   ✅ АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ — вчить мистецтву перевтілення. Завдяки цьому сором'язливі діти стають веселими та розкутими, а занадто збудливі починають володіти собою та своїми емоціями.

 

   ✅ РИТОРИКА — це вміння гарно говорити та правильно формулювати свою думку.

 

   ✅ ФОТОКЛАСИ — навчають позувати перед каме- рою, передавати настрій та емоції через фотографію.

 

   ✅ ЕТИКЕТ — спрямований на те, щоб ваша дитина вміла поводитись у суспільстві, мала гарні манери, вміла говорити, знала, як коректно відповідати на поставлене питання, володіла правилами етикету за столом.

 

   ✅ МАКІЯЖ, ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ ТА ВОЛОССЯМ — навчають правильно доглядати за собою, відкривають таємниці користування декоративною косметикою так, щоб підкреслити переваги та приховати недоліки.

 

   ✅ ЗАНЯТТЯ З ПСИХОЛОГІЇ — спрямовані на розвиток позитивного мислення, підвищення самооцінки, навчають вмінню само презентації тощо.
Обновлен 02 окт 2018. Создан 17 фев 2018